-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Макарівське надлісництво, в тому числі: Лот 1 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 2 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини;Лот 3 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 4 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 5 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини;Лот 6 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини;
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009921-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
16 446 898.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
02
год
18
хв
28
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
98015bb9c822469aa85dd03cb8f97853
Внутрішній номер закупівлі:
30243201
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009921-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бурлак Анна Олегівна 380752926364 anna.burlak@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
16 446 898.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:13 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:13 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:13 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:08
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 980 246.00 Лот 1 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини
- Лот №2 ₴2 850 386.00 Лот 2 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини
- Лот №3 ₴2 428 270.00 Лот 3 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини
- Лот №4 ₴1 756 234.00 Лот 4 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини
- Лот №5 ₴4 107 444.00 Лот 5 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини
- Лот №6 ₴3 324 318.00 Лот 6 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини