-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Макарівське надлісництво, в тому числі: Лот 1 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 2 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини;Лот 3 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 4 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 5 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини;Лот 6 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини;
Оголошено тендер
19 736 277.60
UAH
Номер:
b6bffa63836145468baf96b2e189ee6e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-010724-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
19 736 277.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Макарівське надлісництво, в тому числі: Лот 1 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 2 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини;Лот 3 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини;
Лот 4 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 5 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини;Лот 6 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини;
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування:
31.08.2026 15:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума19 736 277.60 UAH