-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50420000 Послуги з ремонту і технічного облуговування медичного та хірургічного обладнання : ЛОТ №2 Послуги з технічного обслуговування аналізатора біохімічного Pentra C200- 1 послуга; аналізатора автоматичного гематологічного Micros ES 60 – 1 послуга; аналізатора автоматичного гематологічного Yаumizen H500 – 1 послуга, загалом 3 послуги
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009942-a
Завершена
182 160.00
UAH з ПДВ
Номер:
92ba76fcc38c4640a05513114a31118b
Внутрішній номер закупівлі:
30243196
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009942-a
Замовник:
Військова частина А3309
×
-
Код ЄДРПОУ:
08133255
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Поштова, будинок 2
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
КРАВЧЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА 380676129488 a3309@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
182 160.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування аналізатора біохімічного Pentra C200 (s/n 2109С2-0358 D)
Кількість
1 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 01.11.2026
Послуги з технічного обслуговування аналізатора автоматичного гематологічного Micros ES 60 (s/n 109ESOH18626)
Кількість
1 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 01.11.2026
Послуги з технічного обслуговування аналізатора автоматичного гематологічного Yumizen H500 (s/n 106YOXH04042)
Кількість
1 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 01.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАБІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34980064
-
Контактна особа:
Ціпа Геннадій Миколайович 380442271833 li@labix.com.ua
-
Адреса:
01004, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ДАРВІНА, будинок 10 Н.П. №37
Ціна пропозиції
182 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8477bb37d26e4bc4b6e6322cba4bfbc0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-009942-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАБІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34980064
-
Адреса:
01004, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ДАРВІНА, будинок 10 Н.П. №37
Номер договору:
№ 194
Сума договору:
182 160.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
151 800.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з технічного обслуговування аналізатора біохімічного Pentra C200 (s/n 2109С2-0358 D): 81 140.00000 UAH без ПДВ
Послуги з технічного обслуговування аналізатора автоматичного гематологічного Micros ES 60 (s/n 109ESOH18626): 23 100.00000 UAH без ПДВ
Послуги з технічного обслуговування аналізатора автоматичного гематологічного Yumizen H500 (s/n 106YOXH04042): 47 560.00000 UAH без ПДВ
Послуги з технічного обслуговування аналізатора автоматичного гематологічного Micros ES 60 (s/n 109ESOH18626): 23 100.00000 UAH без ПДВ
Послуги з технічного обслуговування аналізатора автоматичного гематологічного Yumizen H500 (s/n 106YOXH04042): 47 560.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 30.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний