-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015 50420000 Послуги з ремонту і технічного облуговування медичного та хірургічного обладнання : ЛОТ №2 Послуги з технічного обслуговування аналізатора біохімічного Pentra C200- 1 послуга; аналізатора автоматичного гематологічного Micros ES 60 – 1 послуга; аналізатора автоматичного гематологічного Yаumizen H500 – 1 послуга, загалом 3 послуги
Оголошено тендер
182 160.00
UAH
Номер:
0ca46b3d34cc4bc088228ffa741ea62a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011225-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Військова частина А3309
×
-
Код ЄДРПОУ:
08133255
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Поштова, будинок 2
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина А3309
×
-
Код ЄДРПОУ:
08133255
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Поштова, будинок 2
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
182 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 50420000 Послуги з ремонту і технічного облуговування медичного та хірургічного обладнання : ЛОТ №2 Послуги з технічного обслуговування аналізатора біохімічного Pentra C200- 1 послуга; аналізатора автоматичного гематологічного Micros ES 60 – 1 послуга; аналізатора автоматичного гематологічного Yаumizen H500 – 1 послуга, загалом 3 послуги
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до пункту 37 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” з урахуванням особливостей затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» в редакції постанови Кабінету Міністрів України №471 від 12.05.2023 – із змінами, відповідно до затвердженого річного плану закупівель, з метою безперебійного забезпечення потреби в/ч А3309.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 15:43
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 6 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації і укладення договору.
-
Дата публікації:
31.08.2026 15:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описза рахунок коштів, отриманних від спрямування 10% частини податку на доходи фізичних осіб
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума182 160.00 UAH