-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування і ремонт котелень
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009905-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
80 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
12
год
15
хв
38
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a323aaa3cf2444d8a2dcbd5ba3effbd6
Внутрішній номер закупівлі:
30243162
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009905-a
Замовник:
ЛЬВІВСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971343
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛ. КОСТЮШКА, будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Качинський Дмитро 0322589955 roman.zahrai@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:13 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:13 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:13 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 000.00 Технічне обслуговування і ремонт котелень