-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування і ремонт котелень
Оголошено тендер
96 000.00
UAH
Номер:
1e9277149beb4f36abc2bd481b6ecdb5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009015-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛЬВІВСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971343
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛ. КОСТЮШКА, будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЛЬВІВСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971343
-
Контактна особа:
Качинський Дмитро 0687891795 roman.zahrai@ukr.net
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛ. КОСТЮШКА, будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
96 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування і ремонт котелень
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 14:43
Дата модифікації:
31.08.2026 13:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума96 000.00 UAH