• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Меблі для лабораторій в гімназіях

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

721 250.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
23
год
31
хв
58
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 453a20a696434ac5a414256757f121f4
Внутрішній номер закупівлі: 30243146
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009859-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
Контактна особа: Тарасюк Інна Вікторівна 380671331746 jovtnvo@ukr.net
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 721 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:11 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:11 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:11 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴721 250.00 Меблі для лабораторій в гімназіях