• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Меблі для лабораторій в гімназіях

Оголошено тендер

865 500.00 UAH
Номер: dccaa45a806542ab99986b66bc1c7f90
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-011321-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
Очікувана вартість: 865 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Меблі для лабораторій в гімназіях
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 15:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоІнше
Опис0611184 Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти " Нова українська школа" за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам )
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума692 400.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис0611183 Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти " Нова українська школа")
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяКривий Ріг
Сума173 100.00 UAH