-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сітка штукатурна 5х5 мм (рулон), фольгований утеплювач Теплоізол 10 мм або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009836-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 08:00)
35 485.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
10
год
17
хв
19
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
507822553fa34b60b0992ce651a19385
Внутрішній номер закупівлі:
30243109
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009836-a
Замовник:
Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321736
-
Адреса:
Україна, Луганська область
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Погромська Марина Олександрівна 380501699208 m.o.pohromska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 485.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:10 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:10 - 09.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:10 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 11:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 485.00 Сітка штукатурна 5х5 мм (рулон), фольгований утеплювач Теплоізол 10 мм або еквівалент