-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сітка штукатурна 5х5 мм (рулон), фольгований утеплювач Теплоізол 10 мм або еквівалент
Оголошено тендер
42 582.00
UAH
Номер:
d4a7433ea381445c9399f450915af05e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011190-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321736
-
Адреса:
Україна, Луганська область
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321736
-
Адреса:
Україна, Луганська область
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
42 582.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сітка штукатурна 5х5 мм (рулон), фольгований утеплювач Теплоізол 10 мм або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 15:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Сітка штукатурна 5х5 мм (рулон)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 01.10.2026
Фольгований утеплювач Теплоізол 10 мм або еквівалент
Кількість
400 метр
Період постачання
до 01.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума42 582.00 UAH