• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Занурювальний насос

422 ВО

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)

473 510.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
15
год
50
хв
05
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c13791c9b15f40e0a9678a8afaf22e79
Внутрішній номер закупівлі: 30242990
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009721-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Контактна особа: Кравець Мілана Станіславівна 380503847607 kravets@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 473 510.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:07 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:07 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:07 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴473 510.00 Занурювальний насос