-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Занурювальний насос
Оголошено тендер
568 210.00
UAH
Номер:
a37925670c0c41eeb427b770fce20514
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-007842-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
568 210.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Занурювальний насос
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування:
31.08.2026 14:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Занурювальний шламовий насос Flyght DS 2640 HT з шафою керування
×
-
УКТ ЗЕД:
8413708100 ----- одноступінчасті
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума568 210.00 UAH