-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електролітний реагент (Стандарт А, Стандарт В)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009590-a
Класифікатор медичних виробів НК 031:2024: W0101070304- ЗВИЧАЙНІ БУФЕРИ І РОЗЧИНИ (ЕЛЕКТРОЛІТИ)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
9 139.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
14
год
50
хв
43
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
254f1512feb74644a71c37af385a69c1
Внутрішній номер закупівлі:
30242864
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009590-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34004453
-
Адреса:
21030, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вербська Марина 380432665404 vocdil@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 139.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:02 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:02 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:02 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 139.00 Електролітний реагент (Стандарт А, Стандарт В)