-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електролітний реагент (Стандарт А, Стандарт В)
Оголошено тендер
9 778.73
UAH
Номер:
2234edd61d134c79832105877b7977f4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009007-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34004453
-
Адреса:
21030, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34004453
-
Адреса:
21030, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 778.73 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електролітний реагент (Стандарт А, Стандарт В)
Примітки:
Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби, згідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
(Класифікатор медичних виробів НК 031:2024: W0101070304- ЗВИЧАЙНІ БУФЕРИ І РОЗЧИНИ (ЕЛЕКТРОЛІТИ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 14:43
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Предмет закупівлі та його технічні і якісні характеристики обумовлені реальною потребою Замовника для надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам, які цього потребують в режимі 24/7 та оптимального співвідношення ціни та якості товару.
-
Дата публікації:
31.08.2026 14:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електролітний реагент (Стандарт А, Стандарт В)
×
-
НК 024:2023:
52861 Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
3 пляшка
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти отримані з НСЗУ
Сума9 778.73 UAH