• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лісозаготівельні послуги 8000 м. куб. твердолистяних порід Дніпровське надлісництво

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)

3 400 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
14
год
55
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c9053043650347379aae0806f827f18b
Внутрішній номер закупівлі: 30242764
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009492-a   
Замовник: ФІЛІЯ "СХІДНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Ємельянова Ганна Леонідівна 380502122022 cxidlis.zakupivlya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 400 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:58 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:58 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:58 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 400 000.00 Лісозаготівельні послуги 8000 м. куб. твердолистяних порід Дніпровське надлісництво