• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лісозаготівельні послуги 8000 м. куб. твердолистяних порід Дніпровське надлісництво

Оголошено тендер

4 080 000.00 UAH
Номер: 9be0a72e42e44043a43e7ca27d15175f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-011029-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "СХІДНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 4 080 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лісозаготівельні послуги 8000 м. куб. твердолистяних порід Дніпровське надлісництво
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
Дата опублікування: 31.08.2026 15:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 080 000.00 UAH