-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щогла з лебідкою
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009394-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
54 166.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
18
год
45
хв
08
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a55cc6938b704990adf7b8d9fa7a7376
Внутрішній номер закупівлі:
30242673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009394-a
Замовник:
КИСЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412018
-
Адреса:
15530, Україна, Чернігівська область, с. Киселівка, вул. Молодіжна, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Губко +380964638614 bug_kiselivka@ukr.net https://kyselivska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
54 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:55 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:55 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:55 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴54 166.67 Щогла з лебідкою