-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щогла з лебідкою
Оголошено тендер
65 000.00
UAH
Номер:
906af49edf4e403aa4ff79ef75b19d22
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011339-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КИСЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412018
-
Адреса:
15530, Україна, Чернігівська область, с. Киселівка, вул. Молодіжна, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
КИСЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412018
-
Адреса:
15530, Україна, Чернігівська область, с. Киселівка, вул. Молодіжна, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
65 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Щогла з лебідкою
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 15:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8240 - Заходи та роботи з територіальної оборони
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиселівка
Сума65 000.00 UAH