• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Генератори (Генераторна установка потужністю 60-100 кВт, номінальною напругою 380 В, кількість фаз - 3) за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

1 793 332.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
09
год
59
хв
18
сек
Гарантія - 53 799.98 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f83b92a9770746618da3527d3c1342f7
Внутрішній номер закупівлі: 30242561
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009282-a   
Замовник: КУ "Вінницький обласний центр цивільного захисту та матеріальних резервів"
Контактна особа: Ліля Крошна +380984084314 ku_cz.mat_rezerv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 793 332.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:51 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:51 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:51 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 793 332.50 Генератори (Генераторна установка потужністю 60-100 кВт, номінальною напругою 380 В, кількість фаз - 3) за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори