-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератори (Генераторна установка потужністю 60-100 кВт, номінальною напругою 380 В, кількість фаз - 3) за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори
Оголошено тендер
2 151 999.00
UAH
Номер:
9972b0f340c64223ad559e446c80b92d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011187-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ "Вінницький обласний центр цивільного захисту та матеріальних резервів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35823471
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул. Монастирська, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ "Вінницький обласний центр цивільного захисту та матеріальних резервів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35823471
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул. Монастирська, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 151 999.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Генератори (Генераторна установка потужністю 60-100 кВт, номінальною напругою 380 В, кількість фаз - 3) за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 Генератори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 15:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Генераторна установка потужністю 60-100 кВт, номінальною напругою 380 В, кількість фаз - 3
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8110 - Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінниця
Сума2 151 999.00 UAH