-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Одеського ліцею №81 Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 26, код 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009172-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
1 428 543.16
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
01
год
36
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0e0b423a4ce64d6f9eb4a0930d71b7d0
Внутрішній номер закупівлі:
30242463
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009172-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ФІНАНСУВАННЯ ТА ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ СИСТЕМИ ОСВІТИ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40703015
-
Адреса:
65080, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Філатова академіка, 2-A
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Коливушко +380487530044 kukievskiy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 428 543.16 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:48 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:48 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:48 - 12.09.2026 00:00
Аукціон:
з 15.09.2026 14:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 428 543.16 Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Одеського ліцею №81 Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 26, код 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника