-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Одеського ліцею №81 Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 26, код 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
1 714 251.80
UAH
Номер:
2b6c7fdd559440e3976d7a5f85c2464b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011069-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ФІНАНСУВАННЯ ТА ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ СИСТЕМИ ОСВІТИ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40703015
-
Адреса:
65080, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Філатова академіка, 2-A
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ФІНАНСУВАННЯ ТА ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ СИСТЕМИ ОСВІТИ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40703015
-
Адреса:
65080, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Філатова академіка, 2-A
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 714 251.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Одеського ліцею №81 Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 26, код 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Примітки:
На 2026 рік
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
31.08.2026 15:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПроцедура закупівлі - відкриті торги у порядку проведення процедури відкритих торгів з особливостями, визначеними постановою КМУ від 12.10.2022 №1178.
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиївський
Сума1 714 251.80 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
300326-4E862508
Назва проєкту:
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Одеського ліцею № 81 Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога 26
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-300326-4E862508