-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009161-a
Завершена
11 157 300.00
UAH без ПДВ
Номер:
5ff85cc5df1940bf9f8ec335a2703466
Внутрішній номер закупівлі:
30242424
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009161-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ТУРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43932524
-
Адреса:
82500, Україна, Львівська область, місто Турка, вул. Січових Стрільців, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кудрич Дмитро Васильович +380269314544 mr.tur-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
11 157 300.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки здійснюються Замовником протягом 30 календарних днів після підписання сторонами Акту приймання-передачі наданих послуг шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця. До Актів приймання-передачі наданих послуг Виконавець долучає калькуляцію вартості послуги із зазначенням вартості харчових продуктів та інших складових в межах наданої послуги
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях77 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів
Кількість
159390 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
82500, Україна, Львівська область, Самбірський район, Заклади освіти Турківської ТГ
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Лутчак Олег Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3185122773
-
Контактна особа:
Лутчак Олег Михайлович 000000000000
-
Адреса:
82500, Україна, Львівська область, м.Турка, вул. Василя Стуса 10/5
Ціна пропозиції
11 157 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f5189ee6810143629e30ed8474db0b69
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-009161-a-a1
Постачальник:
ФОП Лутчак Олег Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3185122773
-
Адреса:
82500, Україна, Львівська область, м.Турка, вул. Василя Стуса 10/5
Номер договору:
123
Сума договору:
11 157 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний