• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів

Оголошено тендер

11 157 300.00 UAH
Номер: 1c453d19a9404b91b007a4c311d28743
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-010942-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ТУРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ТУРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 11 157 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів
Примітки: Відкриті торги з особливостями на закупівлю «Послуги з організації гарячого харчування учнів» загальною очікуваною вартістю 11157300.00 гривень, було оголошено 21.08.2026 р. ID: UA-2026-08-21-004389-a, які не відбулися (не подано жодної тендерної пропозиції). Таким чином в Замовника наявні підстави для укладення прямого договору передбачені пп.6 п.13 Особливостей, з ФОП Лутчак Олег Михайлович, на загальну суму 11157300 гривень 00 коп.(Одинадцять мільйонів сто п’ятдесят сім тисяч п’ятсот гривень 00 копійок) Без ПДВ, з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 31.08.2026 15:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТурка
Сума3 347 190.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенція з Державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів освіти
Код класифікації видатківКПК-2026:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума7 810 110.00 UAH