• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вила для телескопічного навантажувача

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 "Про ефективне використання державних коштів": інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі зазначені у Додатку №1 до тендерної документації; очікувана вартість предмету закупівлі визначена на підставі моніторингу цін проведеного методом порівняння ринкових цін. Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:00)

53 400.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
23
год
50
хв
18
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a2432a07a9474beda08bbc1896653626
Внутрішній номер закупівлі: 30242367
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009096-a   
Замовник: Військова частина 1493 (94 прикордонний загін)
Контактна особа: Медвідь Юрій Геннадійович 380667204025 chop_zagin_tender@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42420000-6 Ковші, лопати, грейдери та затискачі для підіймальних кранів чи екскаваторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 53 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:46 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:46 - 08.09.2026 17:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:46 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴53 400.00 Вила для телескопічного навантажувача