• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вила для телескопічного навантажувача

Оголошено тендер

53 400.00 UAH
Номер: 39a03ede297141e3b1789955bf6450b8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-010711-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 1493 (94 прикордонний загін)
Замовник: Військова частина 1493 (94 прикордонний загін)
Очікувана вартість: 53 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вила для телескопічного навантажувача
Примітки: Процедура закупівлі - відкриті торги (з врахуванням особливостей затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування") Замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження у річному плані закупівель, якщо поширення такої інформації несе ризики для безпеки замовника згідно п. 14 зазначеної Постанови.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42420000-6 Ковші, лопати, грейдери та затискачі для підіймальних кранів чи екскаваторів
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 15:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:1002030 - Матеріально-технічне забезпечення Державної прикордонної служби України та утримання її особового складу
Сума53 400.00 UAH