• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Деревина (Дрова паливні (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина (деревина дров’яна II та/або III групи для непромислового використання))

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

400 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
50
хв
30
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f600f2c2f38e4dcd9cf931315ab5cb0a
Внутрішній номер закупівлі: 30242341
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009039-a   
Замовник: ОСТРОЗЬКА МІСЬКА РАДА
Контактна особа: Вікторія Хахльова +380673824322 prozoromr1@ukr.net http://www.ostroh-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:44 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:44 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:44 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴400 000.00 Деревина (Дрова паливні (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина (деревина дров’яна II та/або III групи для непромислового використання))