• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Деревина (Дрова паливні (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина (деревина дров’яна II та/або III групи для непромислового використання))

Оголошено тендер

480 000.00 UAH
Номер: d4a018e4bff144b582c7a2226c81d75d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-009642-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ОСТРОЗЬКА МІСЬКА РАДА
Замовник: ОСТРОЗЬКА МІСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 480 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина (Дрова паливні (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина (деревина дров’яна II та/або III групи для непромислового використання))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 31.08.2026 15:01

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Деревина (Дрова паливні (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина (деревина дров’яна II та/або III групи для непромислового використання))
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 200 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяОстрозька
Сума480 000.00 UAH