• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з безпечного функціонування мережевого програмного забезпечення)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 14:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 14:00)

5 222 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
20
год
50
хв
09
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: efcfd13a421d49c29f204ee80f75c4a0
Внутрішній номер закупівлі: 30242337
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009062-a   
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Контактна особа: Поліщук Оксана Дмитрівна 380444612289 polishchuk-od@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 222 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:45 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:45 - 09.09.2026 14:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:45 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 12:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 222 000.00 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з безпечного функціонування мережевого програмного забезпечення)