-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з безпечного функціонування мережевого програмного забезпечення
Оголошено тендер
6 266 400.00
UAH
Номер:
c33cf1c5966e4b7fb8be5995129f61d2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-000215-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
6 266 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з безпечного функціонування мережевого програмного забезпечення
Примітки:
Додано до плану п.10 постанови КМУ 1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Дата опублікування:
21.08.2026 08:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 266 400.00 UAH