• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

КОД ДК 021:2015 50410000-2 ПОСЛУГИ З РЕМОНТУ І ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВИМІРЮВАЛЬНИХ, ВИПРОБУВАЛЬНИХ І КОНТРОЛЬНИХ ПРИЛАДІВ (ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ПОСЛУГИ З КАЛІБРУВАННЯ ПЕРЕНОСНОЇ УСТАНОВКИ ПОВІРКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ ВОДИ АС-П, УСТАНОВКИ ПОВІРКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ ВОДИ АС-50(80))

К О М У Н А Л Ь Н Е ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, місцезнаходження Замовника: 49001, м.Дніпро, вул.Троїцька, 21А, Категорія Замовника - юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, згідно п.4 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)

233 304.44 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
08
год
11
хв
45
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 003a871d059d484eb6a62fdfc38d4e0f
Внутрішній номер закупівлі: 30242309
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009030-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Геннадій Михайлович Деменін +380567199376 td_dneprovodokanal@i.ua http://vodokanal.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 233 304.44 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:43 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:43 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:43 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:21

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴233 304.44 КОД ДК 021:2015 50410000-2 ПОСЛУГИ З РЕМОНТУ І ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВИМІРЮВАЛЬНИХ, ВИПРОБУВАЛЬНИХ І КОНТРОЛЬНИХ ПРИЛАДІВ (ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ПОСЛУГИ З КАЛІБРУВАННЯ ПЕРЕНОСНОЇ УСТАНОВКИ ПОВІРКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ ВОДИ АС-П, УСТАНОВКИ ПОВІРКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ ВОДИ АС-50(80))