-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КОД ДК 021:2015 50410000-2 ПОСЛУГИ З РЕМОНТУ І ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВИМІРЮВАЛЬНИХ, ВИПРОБУВАЛЬНИХ І КОНТРОЛЬНИХ ПРИЛАДІВ (ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ПОСЛУГИ З КАЛІБРУВАННЯ ПЕРЕНОСНОЇ УСТАНОВКИ ПОВІРКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ ВОДИ АС-П, УСТАНОВКИ ПОВІРКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ ВОДИ АС-50(80))
Оголошено тендер
279 965.33
UAH
Номер:
ac2b02fdbd964fab9c5f2285105a36fa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-010248-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341305
-
Адреса:
49001, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 21 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341305
-
Адреса:
49001, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 21 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
279 965.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
КОД ДК 021:2015 50410000-2 ПОСЛУГИ З РЕМОНТУ І ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВИМІРЮВАЛЬНИХ, ВИПРОБУВАЛЬНИХ І КОНТРОЛЬНИХ ПРИЛАДІВ (ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ПОСЛУГИ З КАЛІБРУВАННЯ ПЕРЕНОСНОЇ УСТАНОВКИ ПОВІРКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ ВОДИ АС-П, УСТАНОВКИ ПОВІРКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ ВОДИ АС-50(80))
Примітки:
М і с ц е з н а х о д ж е н н я Замовника: 49001, м.Дніпро, вул. Троїцька, 21А, категорія Замовника - юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, згідно з п.4 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
31.08.2026 15:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума279 965.33 UAH