-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг))
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008998-a
Завершена
1 648 060.00
UAH без ПДВ
Номер:
d886aef082644b90ada65e94df644949
Внутрішній номер закупівлі:
30242262
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008998-a
Замовник:
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569226
-
Адреса:
34652, Україна, Рівненська область, Березнівський р-н, смт.Соснове, вул.Шкільна, буд.26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дячук Ганна 380989404393 buh_oz_sosnove@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було оголошена процедура відкритих торгів (з особливостями) за предметом закупівлі, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 55510000-8 Послуги їдалень Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг)) з очікуваною вартістю 1 648 060,00грн. (ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-18-010049-a). Дана закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель 26.08.2026р. Таким чином, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до пункту 13 Особливостей.
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 648 060.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг))
Кількість
18962 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Березнівський комбінат громадського харчування районного споживчого товариства
×
-
Код ЄДРПОУ:
01764604
-
Контактна особа:
Кравчук Галина Анатоліївна 380986167571 coopberezne_kgh@ukr.net
-
Адреса:
34600, Україна, Рівненська область, Березне, Андріївська, 3
Ціна пропозиції
1 648 060.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1e17727b79c9489fb5b18a15b3832eaa
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008998-a-a1
Постачальник:
Березнівський комбінат громадського харчування районного споживчого товариства
×
-
Код ЄДРПОУ:
01764604
-
Адреса:
34600, Україна, Рівненська область, Березне, Андріївська, 3
Номер договору:
22
Сума договору:
1 648 060.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 12:00
Статус:
Підписаний