-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг))
Оголошено тендер
1 648 060.00
UAH
Номер:
4c8ed5f48c2e4b2aa8afe3ed3b860aee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-007623-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569226
-
Адреса:
34652, Україна, Рівненська область, Рівненський район, селище Соснове, вул.Шкільна, буд.26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569226
-
Адреса:
34652, Україна, Рівненська область, Рівненський район, селище Соснове, вул.Шкільна, буд.26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 648 060.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 14:00
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Замовником було оголошена процедура відкритих торгів (з особливостями) за предметом закупівлі, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 55510000-8 Послуги їдалень Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг)) з очікуваною вартістю 1 648 060,00грн. (ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-18-010049-a). Дана закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель 26.08.2026р. Таким чином, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до пункту 13 Особливостей.
-
Дата публікації:
31.08.2026 14:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТПКВК МБ: 1021 – Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСоснівська
Сума568 860.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписТПКВК 0611702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума1 079 200.00 UAH