• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з улаштування майданчику, встановлення та підключення джерела резервного живлення до будівлі Приміського ліцею Покровської сільської ради за адресою Дніпропетровська область, Нікопольський район, с. Приміське, вул. Шкільна, 29

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

241 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
21
хв
29
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d3f74722ea764af5bfebd33b84b1b34a
Внутрішній номер закупівлі: 30242137
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008859-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Покровської сільської ради
Контактна особа: Ліна Сова +380639496336 buhosvita2021@ukr.net https://osvita.pokrovska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 241 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:37 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:37 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:37 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴241 666.67 Послуги з улаштування майданчику, встановлення та підключення джерела резервного живлення до будівлі Приміського ліцею Покровської сільської ради за адресою Дніпропетровська область, Нікопольський район, с. Приміське, вул. Шкільна, 29