-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з улаштування майданчику, встановлення та підключення джерела резервного живлення до будівлі Приміського ліцею Покровської сільської ради за адресою Дніпропетровська область, Нікопольський район, с. Приміське, вул. Шкільна, 29
Оголошено тендер
290 000.00
UAH
Номер:
1ea98cecd3434a4bac58ac804af2bb73
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-010400-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Покровської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017778
-
Адреса:
53273, Україна, Дніпропетровська область, село Покровське Нікопольський район, вул.Калнишевського, будинок 19 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Покровської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017778
-
Адреса:
53273, Україна, Дніпропетровська область, село Покровське Нікопольський район, вул.Калнишевського, будинок 19 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
290 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з улаштування майданчику, встановлення та підключення джерела резервного живлення до будівлі Приміського ліцею Покровської сільської ради за адресою Дніпропетровська область, Нікопольський район, с. Приміське, вул. Шкільна, 29
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 15:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПокровське
Сума290 000.00 UAH