• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Іміджева продукція з логотипом (рюкзак брендований)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

53 623.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
21
хв
28
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 77ce677d27ce4a8abdcbfc93f492331f
Внутрішній номер закупівлі: 30242123
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008857-a   
Замовник: Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
Контактна особа: Альона Дегтяренко 380677081636 Helenjenok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 53 623.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:39 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:39 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:39 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴53 623.00 Іміджева продукція з логотипом (рюкзак брендований)