-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Іміджева продукція з логотипом (рюкзак брендований)
Оголошено тендер
64 347.60
UAH
Номер:
078efc70531f488a81e15a4fb5e04577
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-010495-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35859047
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, вул. Сумська, буд. 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35859047
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, вул. Сумська, буд. 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
64 347.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Іміджева продукція з логотипом (рюкзак брендований)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
18930000-7 Мішки та пакети
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
31.08.2026 15:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7370 - Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиївський
Сума64 347.60 UAH