-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стояки залізобетонні ЛЕП
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008838-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
848 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
12
год
10
хв
13
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
beb3f285d532402e90d7e5e2fe30ca41
Внутрішній номер закупівлі:
30242111
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008838-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михайло Мигович +380312619861 vspz3@zakarpat.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
848 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:37 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:37 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:37 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴848 333.33 Стояки залізобетонні ЛЕП