• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стояки залізобетонні ЛЕП

Оголошено тендер

1 018 000.00 UAH
Номер: 6f247fcc547549a885f6dad1a50b38a5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-007417-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 1 018 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стояки залізобетонні ЛЕП
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Дата опублікування: 31.08.2026 13:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 018 000.00 UAH