-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фліпчарт, дошки різні
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008738-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
109 390.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
20
год
16
хв
57
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
51a30185f8514cad92a9b006da6d93ed
Внутрішній номер закупівлі:
30242011
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008738-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Семенюк Аріна Віталіївна 380932947729 avsemenik@nadpsu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
109 390.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:34 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:34 - 08.09.2026 16:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:34 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴109 390.00 Фліпчарт, дошки різні