-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фліпчарт, дошки різні
Оголошено тендер
131 268.00
UAH
Номер:
cdba8a2d97f6437f92173fcfea7cfb4b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009941-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
131 268.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фліпчарт, дошки різні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 15:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Фліпчарт магнітно-маркерний 75х100 см ДСТУ
Кількість
20 штука
Період постачання
до 20.10.2026
Дошка магнітно-маркерна 200х100 см ДСТУ
Кількість
6 штука
Період постачання
до 20.10.2026
Дошка магнітно-маркерна біла розкладна 300х100 см ДСТУ
Кількість
3 штука
Період постачання
до 20.10.2026
Дошка комбі крейда-маркер магніт 300х100 см ДСТУ
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВ - 1002030 (ЗФ та СФ)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума131 268.00 UAH