• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Корольова в селищі Затишшя Роздільнянського району Одеської області

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 15.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 15.09.26 00:00)

1 612 470.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
00
год
10
хв
15
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 319709dcdd2e406fa6f0025f6af33bdc
Внутрішній номер закупівлі: 30242000
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008705-a   
Замовник: Затишанська селищна рада Роздільнянського району Одеської області
Контактна особа: Валентина Клапатюк +380996323687 zatushye-otg@ukr.net http://zatyshhya.rada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 612 470.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:33 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:33 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:33 - 12.09.2026 00:00
Аукціон: з 15.09.2026 12:32

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 612 470.00 Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Корольова в селищі Затишшя Роздільнянського району Одеської області