-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Корольова в селищі Затишшя Роздільнянського району Одеської області
Оголошено тендер
1 934 964.00
UAH
Номер:
64978f6170894868abeea986b324ce05
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-010154-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Затишанська селищна рада Роздільнянського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379255
-
Адреса:
66740, Україна, Одеська область, с-ще Затишшя, вул. Бережка Олександра, 34
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Затишанська селищна рада Роздільнянського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379255
-
Адреса:
66740, Україна, Одеська область, с-ще Затишшя, вул. Бережка Олександра, 34
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 934 964.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Корольова в селищі Затишшя Роздільнянського району Одеської області
Примітки:
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Корольова в селищі Затишшя Роздільнянського району Одеської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
31.08.2026 15:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗатишанська
Сума1 934 964.00 UAH