-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Герметики
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008722-a
Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 16:00)
105 174.40
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
18
год
17
хв
40
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d14e944493744b6f8483298d182a7864
Внутрішній номер закупівлі:
30241995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008722-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Висоцька Ольга Василівна 380442385809 O.Vysotska@metro.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
105 174.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:33 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:33 - 10.09.2026 16:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:33 - 07.09.2026 00:00
Аукціон:
з 11.09.2026 11:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴105 174.40 Герметики