• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Герметики

Оголошено тендер

126 209.28 UAH
Номер: 2ffc60631dfc4da998b40080178b6ba6
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-02-002656-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Очікувана вартість: 126 209.28 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Герметики
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Дата опублікування: 02.12.2025 09:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума126 209.28 UAH