-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008658-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 08.09.26 00:00)
1 140 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
00
год
57
хв
17
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
377c63ca49714b5b8e27450a777361e1
Внутрішній номер закупівлі:
30241935
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008658-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Деснянського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
26188308
-
Адреса:
02232, Україна, Київська область, Київ, вулиця Миколи Закревського, будинок 81/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вольська Ольга Вікторівна 380976659227,380445304082 kdctender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 140 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:33 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:33 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:33 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 140 000.00 ДК 021:2015 (CPV) : 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні