• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 (CPV) : 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

Оголошено тендер

1 219 800.00 UAH
Номер: bbce41e5e73a4447a2aaa3950bd4d9eb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-010352-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Деснянського району м. Києва
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Деснянського району м. Києва
Очікувана вартість: 1 219 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 (CPV) : 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Дата опублікування: 31.08.2026 15:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 219 800.00 UAH