• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Генератори (Генераторна установка потужністю до 50 кВт (включно), номінальною напругою 380В, кількість фаз - 3) за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

948 888.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
37
хв
44
сек
Гарантія - 28 466.65 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 68ff3e43afae44649da1c53996ba9f91
Внутрішній номер закупівлі: 30241926
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008646-a   
Замовник: КУ "Вінницький обласний центр цивільного захисту та матеріальних резервів"
Контактна особа: Ліля Крошна +380984084314 ku_cz.mat_rezerv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 948 888.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:31 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:31 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:31 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴948 888.33 Генератори (Генераторна установка потужністю до 50 кВт (включно), номінальною напругою 380В, кількість фаз - 3) за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори