• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Генератори (Генераторна установка потужністю до 50 кВт (включно), номінальною напругою 380В, кількість фаз - 3) за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори

Оголошено тендер

1 138 666.00 UAH
Номер: 0bbc34db3d1b4b45ab317d31099d3216
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-010438-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КУ "Вінницький обласний центр цивільного захисту та матеріальних резервів"
Замовник: КУ "Вінницький обласний центр цивільного захисту та матеріальних резервів"
Очікувана вартість: 1 138 666.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Генератори (Генераторна установка потужністю до 50 кВт (включно), номінальною напругою 380В, кількість фаз - 3) за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 15:22

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Генераторна установка потужністю до 50 кВт (включно), номінальною напругою 380В, кількість фаз - 3
Код ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8110 - Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінниця
Сума1 138 666.00 UAH